902 Automatico Ev Tipi Buharlı Temizleyici

902 Automatico Ev Tipi Buharlı Temizleyici
buharlı temizleyici

Teknik Özellikler


 
Buhar Basıncı : 5 Bar(Kuru Buhar)
Buhar Sıcaklığı : 150°C 
Güç : 2200 Watt
Kazan Kapasitesite   2,6 litre (çalışırken su ilave edilebilir)
Hazır Olma Süresi : 6 dakika
Voltaj : 220-240 V/50-60 Hz 
Kordon Uzunluğu : 5 metre 
Kazan Yapısı : AISI 304 12/10(paslanmaz çelik) 
Buhar Ayarı : Var (Minimum - Maksimum) 
Su Bitti Uyarısı  : Var (Sesli - Görsel Işık) 
Çocuk Kilidi  : Var
Darbe Emici : Var (Eşyalara çarptığında zarar vermez)
Manometre : Var
Ağırlık : 4.7 kg
Menşei : İtalya

Ürün Aksesuarları

Opsiyonel Aksesuarlar

Ürün Detaylı Bilgi

Merhaba ben 902 Automatico. İtalyada doğdum. VAP serisinin çift kazanlı çalışırken su eklenebilir olan üyesiyim.Beni temizliğiniz bitene kadar duraksamadan kullanabilirsiniz. Her yere çok rahat girer ve çıkarım. Beni taşımanız veya sürüklemeniz için fazla güç harcamanıza gerek yok. Sizi yormadan peşiniz sıra gelirim. Evinizde yer kaplamam.

Sağlam bir yapıya sahibim.Kazanım paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kullanma basıncının 10 katı bir basınçla test edilmiştir. Kazanıma koyulan suyu çok iyi ısıtırım ve sıcaklığını çok iyi muhafaza ederek % 30 elektrik tasarrufu sağlarım. Isıttığım suyu 150 C buhara çeviririm. Dışarıya kuru buhar püskürtürüm. Bu sayede halı parke fayans gibi yüzey temizliklerinden sonra sahibime ikinci bir kurulama işi asla bırakmam.

Avrupa standartlarına uygun olarak üretildim. Beni üretenler güvenliğe ileri derecede önem verdiler. Üç farklı güvenlik sistemine sahibim. Hortumumda çocuk emniyet kilidim dahi var. Beni kullanırken içiniz kesinlikle rahat olsun.

Aparatlarım çok sağlam ve dayanıklıdır. Bu yüzden beni üretenler bütün aparatlarıma koşulsuz garanti verdiler. Zaten bana dokunduğunuzda kalitemi hissedeceksiniz. Farklı temizlik alanlarında çok başarılı işler çıkarırım. Bütün bunları bir kaç aparatla beceririm. Fazla teferruata ihtiyaç duymam.

Halıları,parkeleri duvarları,fayansları tüm geniş yüzeyleri tek aparatla temizlerim.

Derz aralarını, kalorifer peteklerini, ocakları, pencere doğramalarını, fırın içindeki yanık yağları, musluk başlıklarını. lavabo evyelerini, klozet kanalları gibi el girmeyen yerleri ve duşakabin üzerindeki kireçleri, tek bir apara kullanarak temizlerim.

Cam ve ayna temizliğinde çok ustayım. Benim temizlediğim camlarda, deterjan kalıntısı olmadığı için, cam uzun zaman toz tutmaz ve daha geç kirlenir.

Koltuk , yatak ve perdeyi de birtek aparatla temizlerim ben. Aynı aparatla askıda ütü bile yaparım. Bazı kadife koltuklar yüksek buhar gücümden olumsuz etkilenebilir. Lütfen kadife koltuklarınızı temizlerken buharımı iyice kısın. Koltuğunuzun görünmeyen bir yerinde buharımı deneyin. Olumsuz bir etki gözlemlemiyorsanız temizliğinize devam edebilirsiniz.

İnanılır gibi değil ama buharırmı kullanarak cilt bakımınızı yapabilir, yüzünüzdeki siyah noktalardan sizi kurtarabilirim..

Soğuk algınlıklarında aroma terapi aparatımı kullanarak mentollü buharla akciğerinizi ve bronşlarınızı açıp rahatlatabilirsiniz. Aynı aparatla salon ve odalarınızda, banyonuzda, mutfağınızda bahar havası estirip güzel kokuların teneffüs edildiği keyifli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ben ve Mod 703 Türkiyede bu özelliğe sahip yegane buharlı temizleyicileriz.

Lütfen beni evinizin sadece görsel temizliğini yapan bir cihaz olarak görmeyin. Aynı zamanda hijyen sağlayan bir ürünüm. Kullanıldığım alanda tüm bakterileri 150 C buharımla yok ederim. Size sadece temizlik değil aynı zamanda en üst seviyede hijyen sağlarım.

Kullanım Videoları


902 Aparatların Kullanımı

Bebek Masası Temizliği

Fayans Temizliği

Koltuk Temizliği

Fırın İçi Temizliği

Derz Aralarının Temizliği

Musluk ve Lavabo Temizliği

Mermer Yüzeylerin Temizliği

Ahşap Parke Temizliği

Panjur Temizliği

Ocak Temizliği

Mutfak Duvarı Temizliği

Klozet Temizliği

Ütü Kullanımı

Halı Temizliği

Perde Temizliği

Kalorifer Peteği Temizliği

Hava Nemlendirme ve Aroma Yayma

Küvet, Duşakabin Temizliği

Ayna Temizliği

Aspiratör Temizliği